Neler yeni

Haber BAĞIMLIYIM!

Elois

Admin
Yönetici
Kendall Jenner 0.jpg
Bir programa konuk olan 24 yaşındaki ünlü model Kendall Jenner, uyuşturucu bağımlısı olduğunu itiraf etti. Jenner, konuyla ilgili "Ben bağımlıyım. Daha önce bu konuda konuşmadım. Bunu kimse bilmiyor, ilk kez açıklıyorum" ifadelerini kullandı!
Kendall Jenner 1.jpg
Amerikalı model ve televizyon yıldızı Kendall Jenner, ablası Kourtney Kardashian ile birlikte Kate Hudson ve Oliver Hudson'ın podcast yayınına konuk oldu.

Kendall Jenner 2.jpg
Programda bilinmeyenlerini anlatan Jenner, uyuşturucu bağımlısı olduğunu da itiraf etti.
Kourtney Kardashian, sunucuların "Ailenizde bir bağımlı olsa bu kim olurdu?" sorusu üzerine "Kendall" yanıtını verdi.
Kendall Jenner 3.jpg
24 yaşındaki model, bu yanıtın ardından "Ben bağımlıyım. Daha önce bu konuda konuşmadım. Bunu kimse bilmiyor, ilk kez açıklıyorum" ifadelerini kullandı.
Kendall Jenner 4.jpg

Podyum dünyasının en çok aranılan modellerinden olan Kendall Jenner, geçtiğimiz günlerde küçük yaşlarda anksiyete belirtileri gösterdiğini ifade etmişti.
Kendall Jenner 5.jpg


İlk kriz geçirdiğinde çok korktuğunu söyleyen Jenner, şu ifadeleri kullanmıştı:

Gerçekten nefes alamıyormuş gibi hissettim ve anneme koştum. Ona 'Anne, nefes alamıyormuşum gibi hissediyorum. Bir şeyler yanlış olmalı' dedim. Annem de beni hemen bir grup doktora götürdü.
Jenner, bu duyguları kontrol altına aldığını ancak modellik kariyeri hızla yükselmeye başlayınca kaygısının yeniden başladığını açıklamıştı.
Ünlü model ayrıca, "Belki üç yıl önce, dört yıl önce, tamamen geri döndü ve çılgın panik atak geçiriyordum. Sonunda bu konuda ihtiyacım olan bilgiyi aldım" ifadelerini kullanmıştı.

Kendall Jenner 6.jpg
 
Üst