Neler yeni

Serbest Alan Evden devam eden turnuva Adidas Uncancelled Cup ...

Elois

Admin
Yönetici
Adidas, son dönemde iptal edilen tüm etkinliklere karşın “hayat durmadı evde devam ediyor” diyerek herkesi davet ettiği #HOMETEAM projesini hayata geçirmişti. Evde sporla sağlıklı kalmaya teşvik eden adidas, #HOMETEAM çatısı altına eğlence ve oyunu da dahil etti.

Sporun yaşamları iyi yönde değiştirme gücüne inanan adidas, tüm turnuvaların iptal edilmesinden yola çıkarak futbol severlerin ilgisini çekecek canlı yayınlanacak olan sanal lig projesi adidas Uncancelled Cup’ı duyurdu. Futbol sevgisinin üst seviyede yaşandığı Türkiye’de futbol özlemini gidermek amacıyla futbolcular ve ünlülerden oluşan sağlam bir oyuncu kadrosu bir araya getirildi.

Birbirinden iddialı isimlerin buluştuğu ve elemelerin Avrupa Şampiyonası usulü yapıldığı heyecanı yüksek turnuva 5-20 Mayıs tarihlerinde gerçekleştiriliyor. Acun Ilıcalı, Oğuzhan Koç, Eser Yenerler, Lukas Podolski, İrfan Can Kahveci, Celil Nalçakan, Olgun Toker, Yusuf Çim, Bedirhan Soral, Ahmet Dursun ve İbrahim Yattara gibi ünlü isimler ve futbolculardan oluşan 24 kişilik grup, adidas Uncancelled Cup futbol turnuvasında karşı karşıya geliyorlar.

Haberin videosu için tıklayınız ...

adidas.jpg
 
Üst