Neler yeni

Haber Galatasaray Seyircili Oynayacak!'

Sherlock

Admin
Yönetici
GALATASARAY TARAFTARIYLA BİRLİKTE OLACAK!
2005h01.jpg


Galatasaray'dan "Sensiz Olmaz Galatasaray" kampanyası

Yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle Süper Lig'de seyircisiz oynanacak maçlarda Galatasaray taraftarlarının baskılı fotoğrafları tribünlere konulacak.


Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle ara verilen Süper Lig'in 12 Haziran'da seyircisiz olarak başlatılacağını duyurulurken, Galatasaray Kulübü de taraftarlarına yönelik bir kampanya başlattı.

Sarı-kırmızılı kulüp tarafından "Sensiz Olmaz Galatasaray" ismiyle başlatılan kampanyaya katılacak taraftarların baskılı fotoğrafları, Galatasaray'ın sahasında oynayacağı son 3 iç saha maçında tribünlere konulacak.

Taraftarların "www.sensizolmazgs.com" adresi üzerinden kayıt yaptırabileceği kampanya, kombine sahipleri için 123 liradan satışa sunulurken, genel satış fiyatı ise 149 lira olarak belirlendi.

Kampanyada taraftarlar, dilerlerse aileleri, arkadaşları ve sevdikleriyle tribünde yan yana yer alma fırsatına da sahip olacak.

Kampanyaya katılan taraftarlar tribünlerdeki baskılı fotoğraflarını maç günü "www.sensizolmazgs.com" adresinden blok numarasını seçerek görebilecek.

GSTW.jpg
 

Ekli dosyalar

Üst