Neler yeni

Promosyon Piabet - ARKADAŞINI GETİR %30 BONUSU GÖTÜR!

Piabet Destek

Destek Büro Elemanı

Kurallar ve Şartlar

1-Bu promosyondan yararlanabilmeniz için PİABET üyesi ve aktif bir kullanıcı olmanız ile birlikte daha önce en az 1(bir) defa para yatırmış olmanız gerekmektedir.
2-Arkadaşınız üye olup ilk yatırım işlemini gerçekleştirdikten sonra, yatırım miktarının %30'u kadar bonus alabilirsiniz. (Üye olan arkadaşınız yatırımı için ilk üyelik bonusu alabilir.)
3-Her bir arkadaşınız için maksimum alınabileceğiniz bonus miktarı 50 TL'dir.
4-Üye olan arkadaşınıza ait Cep Telefonu numarası doğrulu kontrol edilerek bonus eklemesi yapılacaktır. Hatalı veya yanlış numara ile üye olunur ise bonus eklenmeyecektir.
5-Bonusunuzun çekilebilir duruma gelmesi için bonusunuzu minimum 2.00 (İki) orandan 11 (on bir) defa çevirmeniz gerekmektedir. Kombine kuponlarda 1 maçın oranı en az 1.80 ve üzeri olma kaydı ile toplam oranın 2.00 olması yeterlidir.
6-Bu promosyondan istediğiniz kadar davet göndererek yararlanabilirsiniz.
7-Arkadaşınızın işlem yaptıktan sonra bonus talep ettiğiniz takdirde bonus talebiniz geçersiz sayılacaktır.
8-Bonusunuzun hesabınıza geçmesi için arkadaşınız yatırım yaptıktan hemen sonra bakiyesini kullanmadan canlı destek hattına bağlanarak üye olan arkadaşınızın bilgilerini vererek bonusunuzu talep edebilirsiniz
9-Herhangi 2(iki) veya daha fazla üyemizin ortak arkadaşlarından birinin yatırımına sadece 1 (bir)üyemiz bonus alabilir. İlk önce talep eden üyemiz bonusa hak kazanır.
10-Tüm Bonus Genel Kuralları ve Şartları geçerlidir.


 
Üst