Neler yeni

Haber Son dakika: Fatih Terim’in ikinci corona virüsü testi sonuçlandı.

Pikachu

1903
Yönetici
Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsü salgını Galatasaray'ı derinden etkilemişti. İlk olarak Abdürrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak'ın corona virüsü testleri pozitif çıkmıştı. Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in de geçtiğimiz haftalarda corona virüsü testi pozitif çıkmış ve tedavi olduğu hastaneden taburcu edilerek evde kendisini karantinaya almıştı. Fatih Terim'den sevindirici haber geldi... Son dakika haberine göre tecrübeli teknik adamın yapılan ikinci corona virüsü testi negatif çıktı.
Galatasaray ve Türk futbolunun sembol isimlerinden olan Fatih Terim'de son dakika gelişmesi... Galatasaray'ın ve Türk futbolunun sembol isimleri arasında yer alan Fatih Terim, corona virüsü testinin pozitif çıktığını açıklamış ve sevenlerini üzmüştü. 23 Mart'ta tedavi altına alınan Fatih Terim'den 30 Mart'ta güzel haber gelmişti.

Öksürüğü tamamen geçen ve hastalığın semptomlarından iyice kurtulan 66 yaşındaki futbol adamı, 30 Mart'ta taburcu edilmişti. 14 gün evinde karantina altında kalacağı ve kendisini izole edeceği açıklanan Fatih Terim'in yapılan son testinin de negatif çıktığı öğrenildi. 13 Nisan'a kadar evinde kendini izole edecek olan deneyimli teknik direktör, bu sürecinin sona ermesinin ardından normal yaşantısına geri dönecek.

FATİH TERİM AÇIKLAMASI BEKLENİYOR

Gün içinde Galatasaray'ın Fatih Terim'le ilgili gelişmeyi resmi hesaplarından duyurması bekleniyor.

Bu zorlu süreçte Galatasaraylı oyuncular da, hocalarını yalnız bırakmadı. Yerlisi yabancısı tüm isimler sık sık Terim'i telefonla arayıp destek oldu. Ancak bu görüşmelerde genellikle moral veren taraf Terim'in olduğu öğrenildi. İyi olduğunu belirten ve öğrencilerinden kesinlikle morallerini bozmamalarını isteyen Terim, hastalık günlerinin geride kalacağını müjdelemişti.

.
 
Üst